גוונים ורודים בשיער.jpg

Hairstyles

 

יצא לכן לחשוב כמה פעמים ביום אנחנו נתקלות בתסרוקות של נשים? חלקן נראות לנו מודרניות וחדשניות (כמו אלה מהפרסומות), ואחרות נראות מיושנות, אנמיות ואף חסרות טעם .

 

הדבר החשוב ביותר הוא לנסות למצוא את התספורת המחמיאה ביותר למבנה הפנים שלך וליהנות מתסרוקת שתלווה אותך באירועים חשובים בחייך .

חשוב מאוד בבחירת התסרוקת, לשמור על האני האמיתי שלנו ולא להפוך את התסרוקת לעיצוב שיער שלא מחמיא לנו.

התסרוקת נעשית להשלמת הטוטאל לוק, חשוב לתת לך להרגיש ביטחון מוחלט ביום האירוע.

 

כדי ליצור התאמה של התסרוקת לפנים, צריך להתחשב במבנה הפנים, מיקום העיניים, הגבות, האף והפה, אורך הצוואר, וגודל הראש ביחס לכתפיים. לכן כשאתן באות לבחור תסרוקת חשוב לבחור את האחת שתשתלב בהרמוניה עם תווי הפנים שלה.

אחד הדברים החשובים ביותר בקביעת הרושם הראשוני של האישה הוא התסרוקת/תספורת שלה. לכן שינוי הפריזורה הוא הדבר הראשון שיכול לשדרג את המראה הכללי של האישה. כמה פשוט, ככה קל.

אצלנו ב 100MEMET תוכלי למצוא תסרוקות כגון: תסרוקת ערב קלאסית, תסרוקת ערב מרושלת, תסרוקת אסוף מרושל, תסרוקות מרושלות, תסרוקת צמה, תסרוקת צמות, תסרוקת קלילה, תסרוקת לצהריים, תסרוקת לחתונת צהריים, בייביליס פתוח, בייביליס מוברש, בייביליס בקצוות, בייביליס גלים, בייביליס טבעי

מחיר לתסרוקת ₪100, בייביליס ₪100, פן מעוצב ₪100

שיטת התאמת התסרוקת

 

מעצבי השיער של ה 100MEMET מבצעים את התסרוקת בצורה המקצועית העמידה ובדרך המתאימה ביותר עבורך!

 

שיטת ההתאמת התסרוקת:

 

התאמה למבנה הפנים: התאמת התסרוקת למבנה הפנים היא החשובה ביותר, תסרוקת שלא מחמיאה למבנה הפנים לא מביאה עמה תוצאה טובה והשיער לא יראה טוב.

לדוגמא: לבחורות עם פנים מאורכות מבנה התסרוקת חייב להיות נמוך ומרושל כדאי לעבות את מבנה הפנים ולתת מראה אוורירי.

 

התאמה לבגד: את התסרוקת חשוב מאוד להתאים לבגד של האירוע לצורך השלמת הלוק , המטרה היא שכל ההופעה תשדר בקו אחד

לדוגמא: לשמלה עם גב חשוף מתאימה תסרוקת אסופה

 

התאמה לסגנון ולגיל: הסגנון והגיל שלך הוא חלק לא פחות חשוב בתהליך בחירת התסרוקת , כך תוכלי להיות ולשדר את מי שאת באמת ולא לקבל מראה לא רצוי של משהי אחרת.

לדוגמא: לסגנון צעיר ומודרני תתאים תסרוקת קלילה ושובבה.

תסרוקת קוקס מרושל תסרוקת קוקס נמוך.jpg